ckY ForumZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ckY ForumZ

Welcome ckY ForumZ

AnasayfackY HomeGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FreeRoaM SeRVeR AçTıM HuHu

4 posters
YazarMesaj
[ckY]ComC

[ckY]ComC

FreeRoaM SeRVeR AçTıM HuHu Empty
MesajKonu: FreeRoaM SeRVeR AçTıM HuHu   FreeRoaM SeRVeR AçTıM HuHu EmptySalı Ocak 13, 2009 5:53 pm

İpsi:78.175.16.175

Evet arkadaşlar egehan arkadaşımın ( mahalle kankimin) yardımı ile [ckY] isimli clanımıza hediye olarak bir freeroam server açmayı uygun gördüm ve açtım insallah hayırlı ugurlu olur hepimize hayırlı olsun Very Happy Ama pawno mawno işlerinden anlamıyorum ondan yardım istiyorum...

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
[ckY]Stat1k
Admin

MesajKonu: Geri: FreeRoaM SeRVeR AçTıM HuHu   FreeRoaM SeRVeR AçTıM HuHu EmptySalı Ocak 13, 2009 6:51 pm

tesekkur ederiz egehan ve bartu
http://cky-clan.yetkinforum.com
[ckY]WicKeD

[ckY]WicKeD

MesajKonu: Geri: FreeRoaM SeRVeR AçTıM HuHu   FreeRoaM SeRVeR AçTıM HuHu EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 3:24 pm

Eyvallah...
[ckY]TeaRinG

[ckY]TeaRinG

MesajKonu: Geri: FreeRoaM SeRVeR AçTıM HuHu   FreeRoaM SeRVeR AçTıM HuHu EmptyPerş. Ocak 15, 2009 3:22 pm

İyi yapmısın Razz

FreeRoaM SeRVeR AçTıM HuHu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site açtım :D
» [ckY] cLan Server
» ckY cLan Server